Pravidla závodu

Odklepnutím registrace potvrzujete, že s tímhle vším souhlasíte, že jste dva v týmu,
kde jednomu je nad 18 let a jste syn a otec/pěstoun/partner matky dítěte a to, že se závodu účastníte na vlastní zodpovědnost.

Registrace probíhá od 21.9.2018.

Na věku staršího sice nezáleží, ale syny bereme do věku 16.let. Proutci se nejlíp ohýbají, dokud jsou mladí. Součástí registrace je profilové video. Vmáčkněte nám do 1 minuty cokoli, co nám o sobě chcete sdělit, pánové. Přesvědčte nás, že máte na to, patřit mezi nás. Dostaňte se mezi 10 nejrychlejších týmů a budete mít možnost zažít divočinu Česka na vlastní ruce a nohy.

Platba

Startovní bakšiš je 750Kč. Platbu provedete na účet našeho tatínka LeapMakers 2501196207/2010 (Fio). Jsme ještě malí a svoji kasičku dostaneme až napřesrok.

Průběh:

Start je zároveň i cíl. Cíl najdete v malebné obci Klucké Chvalovice, čp. 7. Startujeme 18.10.2018 ve 19:00, dostanete od nás do ruky víkendové jízdenky na vlak a můžete upalovat. Končíme 21.10.2018 v 13:00. Pokud nestihnete start nebo cíl, bohužel od nás dostanete červenou kartu, pravidla chceme pro všechny stejná.

Ze závodu si nahráváte videa, fotky a dojmy na profil vašeho týmu, ať se můžete chlubit rodině a přátelům, co zrovna zažíváte a jak se u toho tváříte. My se na vás budeme taky dívat, budeme pyšní, jak to zvládáte a taky bodovat.

Bodovat budeme checkpointy a výzvy, které si na vás připravíme. Ty vám představíme víkend předem a budou to buď zajímavá místa a k nim připojené úkoly nebo jen úkoly, u kterých si budete moct vybrat místo splnění. To je jediné kritérium, podle kterého budeme hodnotit, kdo je první a kdo třeba osmý. Ostatní je na vaší fantazii a odvaze, tak se ukažte, co zvládnete jako tým.

Společná pravidla

Buďte féroví. Věřte ostatním a chovejte se tak, aby se vám dalo věřit. Před startem se nám upíšete, že nebudete lhát o průběhu závodu, nebudete podvádět. Náš závod pro vás, tedy naše pravidla. Apelujeme především na otce, aby po dobu závodu používali mobil jako foťák a maják klidu pro strachující se maminky doma, jestli její kluci pořád žijí. Pracovní věci pár dní počkají a pokud ne, snažte se je co nejvíc omezit, ten menší z vás bude nadšený.

Nesmíte používat vlastní auto. Nesmíte se chovat protizákonně. Dbejte na vlastní zdraví a myslete za dva.

Během závodu si můžete vést i vlastní deník, do kterého zapisujete projeté checkpointy a průběh cesty (kudy a jak jste jeli, kde jste přespávali, jídelníček). Ke každé položce si také veďte fotodokumentaci, ať za pár let můžete nad čajem z ešusu vzpomínat. Spánek nespánek, je jen na vás, kde složíte hlavu.

Pořadatelem závodu je LeapMakers z.s., IČ: 05682541

Je ti vše jasné?